Carl Reins aka. DJ Carlos

Carl Reins

Něco málo ze života:

Style: Trance, progressive

Začátky…

Carl Reins a hudba – to jsou dva nerozlučné elementy, jejichž vztah se v proměnách času neustále vyvíjí, ale stále je prodchnutý maximálním zapálením a vášní. Od šesti let hrál Carlos na flétnu, klávesy a zpíval v hudební škole. A přestože z plánů chodit na konzervatoř nakonec sešlo, stará láska se ozvala znovu – tentokrát v podobě elektronické taneční hudby. Osudné setkání se odehrálo před šesti lety, kdy Carlosovi učarovalo vystoupení nizozemského krále trance – dje Tiësta.

Carlos ještě tentýž týden pořídil první programy k míchání hudby a kola osudového vztahu se mohla roztočit naplno. Do další etapy vstoupil po Carlosově návštěvě party v Nizozemsku – a kdo jiný by u toho mohl být než slavný král Tiësto. Následoval nákup mixážního pultu a první party. Premiéru si Carlos odbyl v dubnu 2005 na akci svých kamarádů Dragon Seed.

Zlomovým okamžikem byla pro Carlose možnost hrávat na diskotéce U Zámku v Kunštátě, kde mohl pilovat svou techniku a na vlastní kůži si vyzkoušet komunikaci s tanečním parketem. Časem však začalo být Carlosovi málo muset se podřizovat vkusu tanečníků na diskotéku a zatoužil po vlastní tranceparty. Proto s kamarádem obnovili akce v klubu Hanoi a každý druhý pátek dělávali vlastní akci.

Osudové momenty přicházejí nečekaně – dalším milníkem se stalo seznámení Carlose s djem Re-Minderem, který pravidelně hrával v populárním brněnském klubu Perpetuum a hledal nové tváře do své rezidentní noci Trancextasy. Carlosovo vystoupení tanečníky bavilo a z náhodného setkání se stalo pravidelné hraní. I díky novým zkušenostem si mohl Carlos prosadit vlastní Trance Energy Party v Kunštátě, ale především získal rezidenturu v brněnském 7. nebi, kde každé pondělí předával část své energie parketu na oblíbené party The Other Side.

Následovaly pozvánky na celou řadu zajímavých akcí – hrál při návštěvě Luccy v 7. nebi, na Bublifuku v boskovickém DD Clubu, klubovce Hot Rain, pořádal Warm Up Apokalypsy a spolupořádal sérii Atomic Night, na které představoval clubberům na Blanensku řadu tváří z české djské špičky.

Během léta 2007 dostal šanci zahrát si díky klubu Aneri v Moravském Krumlově na třech zajímavých open-airech – spolu s Luccou a Orbithem, na akci v Brandýse nad Orlicí Swim City a letních House Wars na brněnské přehradě.

„Hraní dávám maximum a není pro mě moc hezčích pocitů než cítit energii z tanečníků a mít šanci jim ji vrátit,“ říká Carlos, jehož hraní byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Support: 100upa, A-Ryco, Alex, Andrea Fiorino, Andy L, B2, Bon Finix, Brian Cox (USA), CJ JJF, CZScream, Carl EXE, Carlos, Carloss, Charlie Jan (PL), Chesev, Chris Sadler, Creative, Cruz, Cuba6, Cubik, Danjo (NL), Dark, Dave Legato, Dave R.G., Dave Traxx, Deepress, Dexter CZ, Dixent, Drex, Duncan Grey, EX, Excubitor, Flower, Free Gate, George S, Holder, Holy, Hydrophonic, Iary D., Ishtar, Ivo Hilszek, Ixer, Jay-D, Jeaniss, Jerry, Jet Fever, Jimmy James, Johannes, John Nek, Karney DJ, Katie, Kellys, Kepy, Laydee Jane, Leonov Bronski, Lily Pita (Indonesia), Lucca, Luke Mander, Lukier, Majky, Marc van Linden (DE), Marcco-Imp, Marcel de Valerio, Marco O, Marsellino de Valerio, Marthen, Martin Gredner, Martin Hloch, Martin Licker, Martin Pago, Mase, Masser, Matamar, Mathias Wolf (SK), Matony, Michael Burian, Michael C, Michal Breeth (SK), Michal Pešina, Michal Poliak aka BB Mike, Mike Nemi aka Neuro, Milan Lieskovsky (SK), Mildee, Misha, Mitcheek, Monoriders, Mort´n, Mr.Vee, Nelo, Nesquik, Nifra (SK), Nika77, Nita, Nois, Orbith, P.M.C, Pablo 7, Patricia, Paul Hawk, Pete Walk, Phil Albedo, Piri, Plüschen, Pool, Quiks, R.C.T, Radan Mach, Re-Minder, Revolt, Rewis, Reyko, Robotech, Roman K, Roman Rai, Scorn, Senor Kuros (SK), Simon Sayz, Slick, Smoly (SK), Sony Vega, Sors, Steny, Stephan Bruck, Stirrer, Sven Skvhet, T-Raidr, Tarabas, Thadeas, Tom Angel, Trent, Tripmain, Tráva, Typhone, Voodoo Piet, W DJ, Wanted (SK), Wayne, William Rush (USA), Zygy

  1. Paul van Dyk - From Then On
  2. Giuseppe Ottaviani - Legacy
  3. Ferry Corsten - Venera
  4. Robert Nickson - Somewhere in Spacetime
  5. Leroy Moreno - Majestic
  6. Purple Haze - Bergen
  7. Cosmic Gate & Super8 & Tab - Noom
  8. ReOrder - Beyond Time
  9. Johan Gielen - End Of Time
  10. Paul van Dyk - Escape Reality